Zábradlí z nerezu - Radim Kučerka

O firmě

    Firma byla založena v roce 2002. Naší výrobní náplní je zakázková kovovýroba. Zrealizovali jsme již spoustu zakázek nejen pro soukromé osoby, ale i pro velké stavební firmy. Klademe důraz na kvalitu a perfektní zpracování. Vyrábíme zejména z nerez oceli, mosazi a mědi. Tento materiál je  vysoce estetický, kvalitní, a trvanlivý.

    Specializujeme se zvláště na výrobu a montáž nerez zábradlí. Zhotovujeme také atipická zábradlí  dle požadavků a dokumentace dodané zákazníkem. Můžeme také doporučit technické řešení Vašeho návrhu včetně výběru vhodného materiálu, poté provedeme přesné zaměření i konečnou montáž. Povrchovou úpravu lze provést leštěním, kartáčováním, patinováním nebo pískováním. Zábradlí mohou být provedena v nerezi, oceli nebo v kombinaci se sklem.

Schodiště vytváří celkový estetický dojem pokojů a vstupních hal. Je nepřehlédnutelnou součástí vašich domovů.

 Mimo zábradlí a schodiště zhotovujeme  rozsáhlý sortiment výrobků jak do interiéru tak do exteriéru:

  • Poštovní schránky, madla, mřížky, stolky, svítidla, paravány, obklady sloupů, bankovní a jiné přepážky.
  • Podnože, držáky, úchyty, lemovací madélka, sloupky, konzoly, lišty, nohy, opláštění k nábytku.
  • Brány, vrata, ploty
  • Ocelové konstrukce
  • Přístřešky
  • Nerez kontejnery 

Dodací lhůty se určují podle náročnosti a rozsahu prací. Zvláště je brán ohled na potřeby zákazníka. Cenová nabídka bude zpracována zdarma.

Jsme schopni realizovat i zakázky většího charakteru. V případě zájmu nás kontaktujte a my Vás budeme rádi informovat o možnostech vhodného řešení Vaší zakázky.